Darmowa wysyłka powyżej 200zł*
Najbliższa wysyłka paczek: dziś o 17:30
365 dni na zwrot!
+48 22 230 26 90 sklep@scootive.pl
koszyk

Team Scootive

Bartosz Oskroba - Team Rider

Bartosz Oskroba

19 latek z Wrocławia, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Najbardziej utytułowany Polski rider - dwukrotny mistrz Polski, numer 3 w Europie i 11 na świecie! Oprócz tego, że ma wielki talent, jest bardzo skromny i sympatyczny. Poza hulajnogą jego pasją jest obróbka zdjęć, muzyka oraz montaż filmowy, którego efekty znajdziecie na naszym i jego kanale YouTube!

Paweł Flisek - Team Rider

Paweł Flisek

Paweł jest najspokojniejszym riderem w teamie Scootive. Zawsze opanowany, spokojny i skupiony na jeździe - dzięki ciężkiej pracy jego talent został doceniony i jest wspierany również przez Lucky Scooters. Na co dzień Paweł jest uczniem liceum, a każdą wolną chwilę poświęca na jazdę na hulajnodze.

Tomek Orłowski - Team Rider

Tomek Orłowski

O Tomku można by napisać książkę, bo nie sposób znaleźć takiego drugiego jak on. Tomek ma zawsze najbardziej szalone pomysły, a całą ekipę potrafi rozbawić do łez. Jego niezniszczalność sprawia, że nie ma psikusów, które zrobiły by na nim większe wrażenie, a dzięki jego śmiechowi nie da się go z nikim pomylić.

Dominik Maliszewski - Team Rider

Dominik Maliszewski

Dominik ma 14 lat i pochodzi z Warszawy. Wysokie loty i trudne technicznie sztuczki to jego wizytówka. Ma zawsze zawadiacki uśmiech a jego oczy mówią, że właśnie kombinuje jak by tu coś zbroić. Do naszego teamu dołączył pod koniec 2017 roku i od tego czasu progressuje w zaskakującym tempie. Dominik jest bardzo zawziętym chłopakiem i gdy zaczyna katować jakiś trick, to nic więcej się już nie liczy poza jego wylądowaniem.

Jasiek Mączkowski - Team Rider

Jasiek Mączkowski

Janek pochodzi z Redy i swoją przygodę z hulajnogą zaczynał na Trójmiejskich skateparkach. Ma 14 lat i mnóstwo energii, którą konsekwentnie pokłada w hulajnogę dzięki czemu rozwinął swój talent i może pochwalić się ogromnym zasobem tricków. Na pozór poważny i stonowany ale gdy atmosfera się rozluźnia to jest najgłośniejszy z całej gromady.

Maciek Więckowski - Team Rider

Maciek Więckowski

Najmłodszy team rider Scootive! Niezwykle utalentowany, nie czuje strachu dzięki czemu jest w stanie zrobić praktycznie każdy transfer! Mimo swojego młodego wieku jest bardzo doświadczonym zawodnikiem - startował na wielu zagranicznych oraz lokalnych zawodach.

Maciek Winnicki - Team Rider

Maciek Winnicki

Maciek jest 18-letnim riderem z Kraśnika. Swoją przygodę z hulajnogą rozpoczął w 2012r. Swoim szczerym uśmiechem zaraża wszystkich wokół. Zawsze miły, pomocny i gotowy do jazdy. Przez swój uniwersalny styl jazdy wyróżnia się na tle innych riderów.